Kadra seniorzy

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Kadra Strzelinianka Strzelin 2017/2018 - runda jesienna

Augustyn Eliasz, Babuśka Sławomir, Babuśka Marcin, Będkowski Krzysztof, Bubóla Michał, Chytry Kacper, Dewerenda Piotr, Gocz Tomasz, Janiuk Szymon, Korgul Bartosz, Korzyński Miłosz, Michułka Kacper, Pawlak Sebastian, Robak Marek, Rogan Krzysztof, Słowikowski Kamil, Stanisławski Jakub, Sukiennik Rafał, Wróblewski Jarosław

Kadra Strzelinianka Strzelin 2016/2017 - runda wiosenna

Bandura Miłosz, Baran Dawid, Baran Kamil, Będkowski Krzysztof, Chytry Kacper, Dziedziński Michał, Gądek Grzegorz, Głazowski Jakub, Górski Damian, Grzywiński Mateusz, Kaczmarek Tomasz, Korzyński Adam, Kowalczyk Konrad, Kozak Jakub, Lubecki Emil, Mazur Kewin,

Michułka Kacper, Robak Marek, Rogan Krzysztof, Sekuła Przemysław, Skorupski Jakub, Słowikowski Kamil, Stanisławski Jakub, Sukiennik Rafał, Szczurowski Sebastian, Szymkowski Piotr, Wróblewski Hubert, Wróblewski Jarosław, Źrebiec Sławomir

Kadra Strzelinianka Strzelin 2016/2017 - runda jesienna

PRZEMYSŁAW SEKUŁA 1978-07-05

KRZYSZTOF BURTAN 1990-11-03

KACPER CHYTRY 1993-06-11

MARIUSZ HAŁAS 1988-04-26

BARTOSZ KORGUL 1995-03-11

KONRAD KOWALCZYK 1997-04-29

MAREK ROBAK 1995-05-13

JAKUB SKORUPSKI 1989-10-27

JAKUB STANISŁAWSKI 1997-09-02

RAFAŁ SUKIENNIK 1988-03-09

ŁUKASZ ZIÓŁKOWSKI 1990-10-12

MIŁOSZ BANDURA 1988-05-20

KAMIL BARAN 1997-03-30

PIOTR DUBANIOWSKI 1989-01-15

KACPER MICHUŁKA 1997-11-23

KRZYSZTOF ROGAN 1988-03-05

ANDRZEJ SZACHNIEWICZ 1994-05-15

JAKUB STOPA 1987-09-19

TOMASZ KACZMAREK 1983-06-10

HUBERT WRÓBLEWSKI 1999-08-15

JAKUB GIEMZA 1996-12-26

JAROSŁAW WRÓBLEWSKI 1990-01-25

SŁAWOMIR ŹREBIEC 1999-04-06

Kadra Strzelinianka Strzelin 2015/2016 - runda jesienna

1. BANDURA MIŁOSZ - 1988-05-20

2. BARAN KAMIL - 1997-03-30

3. CHYTRY KACPER - 1993-06-11

4. CZERWIŃSKI DOMINIK - 1996-03-05

5. GIEMZA JAKUB - 1996-12-26

6. KACZMAREK TOMASZ - 1983-06-10

7. KORGUL BARTOSZ - 1995-03-11

8. KORNECKI KRYSTIAN - 1993-05-24

9. KORZYŃSKI MIŁOSZ - 1995-05-24

10. KOWALCZYK KONRAD - 1997-04-29

11. MATUSIEWICZ PIOTR - 1997-03-20

12. MAZUR KEWIN - 1996-11-26

13. MET PATRYK - 1998-01-17

14. MIZERA TOMASZ - 1995-09-14

15. PARTYKA ARTUR - 1991-04-05

16. PRZYBYŁA BARTOSZ - 1990-06-19

17. ROBAK MAREK - 1995-05-13

18. ROGAN KRZYSZTOF - 1988-03-05

19. RUCIŃSKI KRZYSZTOF - 1990-08-12

20. SKORUPSKI JAKUB -1989-10-27

21. SUKIENNIK RAFAŁ1988-03-09

22. SZACHNIEWICZ ANDRZEJ - 1994-05-15

23. WILUSZ SEBASTIAN - 1987-04-30

24. WOLAŃSKI PAWEŁ - 1988-01-17

25. WRÓBLEWSKI JAROSŁAW - 1990-01-25

26. ZAKRENT BARTOSZ - 1996-05-08

 

Kadra Strzelinianka Strzelin 2014/2015 - runda wiosenna

GIEMZA JAKUB

BRAMKARZ

SKORUPSKI JAKUB

OBROŃCA

ROGAN KRZYSZTOF

OBROŃCA

KORNECKI KRYSTIAN

OBROŃCA

PIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF

OBROŃCA

ANDRYCH MIEWCZYSŁAW

OBROŃCA

SZACHNIEWICZ ANDRZEJ

OBROŃCA

SUKIENNIK RAFAŁ

POMOCNIK

WILUSZ SEBASTIAN

POMOCNIK

KORGUL BARTOSZ

POMOCNIK

MIZERA TOMASZ

POMOCNIK

RORAT RAFAŁ

POMOCNIK

WRÓBLEWSKI JAROSŁAW

NAPASTNIK

CHYTRY KACPER

NAPASTNIK

KOWALCZYK KONRAD

NAPASTNIK

MAJEWSKI MARCIN

POMOCNIK

PARTYKA ARTUR

POMOCNIK

BANDURA MIŁOSZ

POMOCNIK

 

Kadra Strzelinianka Strzelin 2014/2015 - runda jesienna

Bramkarze:
Jakub Giemza (26.12.96)
Piotr Matuszewicz (20.03.97)
Obrońcy:
Mieczysław Andrych (28.08.93)
Kamil Baran (30.03.97)
Tomasz Duda (02.05.93)
Krystian Kornecki (24.05.93)
Jakub Skorupski (27.10.89)
Jakub Sułkowski (06.04.94)
Andrzej Szachniewicz (15.05.94)
Kewin Zieliński (20.07.96)
Pomocnicy:
Kacper Chytry (11.06.93)
Piotr Góra (09.12.93)
Tomasz Kaczmarek (10.06.83)
Bartosz Korgul (11.03.95)
Marcin Kowalski (06.04.94)
Patryk Majewski (20.02.96)
Kewin Mazur (26.11.96)
Tomasz Mizera (14.09.95)
Artur Partyka (05.04.91)
Napastnicy:
Miłosz Korzyński (24.05.95)
Konrad Kowalczyk (29.04.97)

Kadra Strzelinianka Strzelin 2013/2014 - runda wiosenna

DUDA TOMASZ - BRAMKARZ

GIEMZA JAKUB - BRAMKARZ

ANDRYCH MIECZYSŁAW - OBROŃCA

SKORUPSKI JAKUB - OBROŃCA

IGNAC JAROSŁAW - OBROŃCA

KORNECKI KRYSTIAN - OBROŃCA

SZACHNIEWICZ ANDRZEJ - OBROŃCA , POMOCNIK

ROBAK MAREK - OBROŃCA , POMOCNIK

AUGUSTYN ELIASZ -  OBROŃCA , POMOCNIK

KACZMAREK TOMASZ - OBROŃCA , POMOCNIK

GÓRA PIOTR - OBROŃCA , POMOCNIK

MIZERA TOMASZ - POMOCNIK

BANDURA MIŁOSZ - POMOCNIK

SUŁKOWSKI JAKUB - POMOCNIK

KORGUL BARTOSZ - POMOCNIK

HUMELT FILIP - POMOCNIK

CHYTRY KACPER - POMOCNIK , NAPASTNIK

KURIATA DAWID - NAPASTNIK

KOWALCZYK KONRAD - NAPASTNIK

Kadra Strzelinianka Strzelin 2013/2014 - runda jesienna

ANDRYCH MIECZYSŁAW   1993-08-28 /ŚWITEŹ WIĄZÓW/

ANDRYCH DAMIAN           1994-08-07 /ŚWITEŹ WIĄZÓW/

BANDURA MIŁOSZ           1988-05-20

BANDURA JAN                 1996-04-16 /KS ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE/

BURTAN KRZYSZTOF       1990-11-03

CHYTRY KACPER             1993-06-11

DUDA TOMASZ               1993-05-02 /WÓJTOWICE/

GILEWSKI BARTOSZ       1995-03-07 /BOREK STRZELIŃSKI/

GÓRA PIOTR                   1993-12-09

HUMELT FILIP                  1995-08-29 /GROMNIK KUROPATNIK/

IGNAC JAROSŁAW           1990-03-14 /WÓJTOWICE/

KORGUL BARTOSZ          1995-03-11

MASŁOWSKI TOMASZ      1983-05-18 /OLIMPIA PODGAJ/

PARTYKA ARTUR              1991-04-05

ROBAK MAREK                 1995-05-13 /ŚWITEŹ WIĄZÓW/

SKORUPKI JAKUB             1989-10-27

SOJKA MATEUSZ              1995-02-03

SOJKA SEBASTIAN           1993-07-23

SUŁKOWSKI JAKUB          1994-04-06

SZACHNIEWICZ ANDRZEJ 1994-05-15 /LECHIA DZIERŻONIÓW/

ZAGAJEWSKI DAWID       1988-11-10 /LECHIA DZIERŻONIÓW/

Kadra Strzelinianka Strzelin 2012/2013

Bramkarze:

Eryk Put (Motobi Kąty Wrocławskie)

Damian Chojka (Orzeł Sadków)

Mateusz Sojka

Obrońcy:

Miłosz Bandura

Rafał Gierczak

Jakub Skorupski

Damian Więckowski

Krzysztof Będkowski (Ognisko Przeworno)

Mieczysław Andrych

Tomasz Milewski

Pomocnicy:

Łukasz Wójcikiewicz (Czarni Kondratowice)

Artur Chabiniak (Sokół Smolec)

Tomasz Kaczmarek (Czarni Kondratowice)

Piotr Góra

Jarosław Wróblewski

Artur Partyka

Krzysztof Burtan

Bartosz Korgul

Jakub Karoń

Łukasz Borczyński

Napastnicy :

Kacper Chytry

Sebastian Sojka

Tomasz Bartosz (Świteź Wiązów)

Paweł Wolański (Skalnik Gracze)

Mariusz Hałas (Ognisko Przeworno)

Dominik Szulc

Kadra Strzelinianka Strzelin 2011/2012

Bramkarze:

Bołdyn Mariusz (Arka Nowa Sół, KP Brzeg Dolny)08.03.1974

Kanaś Artur (wychowanek)19.10.1994

Obrońcy:

Bandura Miłosz (wychowanek)20.05.1988

Gierczak Rafał (wychowanek)17.01.1990

Lofek Patryk (MKP Wołów)01.01.1993

Rogan Krzysztof (wychowanek)05.03.1988

Skorupski Jakub (wychowanek)27.10.1989

Stopa Jakub (wychowanek)19.09.1987

Więckowski Damian (Parasol Wrocław)03.01.1992

Pomocnicy:

Andrusiak Adam (Parasol Wrocław)21.06.1992

Grabowski Tomasz (Skalnik Gracze)04.06.1987

Józefowicz Marcin (Odra Opole, Polonia Sparta Świdnica)31.01.1977

Korgul Bartosz (wychowanek)11.03.1995

Partyka Artur (wychowanek)05.04.1991

Sukiennik Rafał (Orzeł Biały Kościół)09.03.1988

Wróblewski Jarosław (Orzeł Biały Kościół)25.01.1990

Borczyński Łukasz (Orzeł Sadków)10.04.1990

Napastnicy:

Burtan Krzysztof (Orzeł Biały Kościół)03.11.1990

Chytry Kacper (wychowanek)11.06.1993

Szulc Dominik (wychowanek)21.05.1993

Urban Tomasz (Czarni Żagań, Polonia Sparta Świdnica)13.03.1989

Półchłopek Arkadiusz (MKS Kluczbork, Motobi, wychowanek)15.12.1983

Przyszli:

Półchłopek Arkadiusz ( MKS Kluczbork)

Borczyński Łukasz ( Orzeł Sadków)

Odeszli:

Bernacki Sebastian (powrót z wypożyczenia Ognisko Przeworno)

Dębowicz Łukasz ( Gromnik Kuropatnik)

Suchecki Łukasz ( nie wznowił treningów-kontuzja)

Strzelinianka Strzelin 2010/2011

 

Strzelinianka Strzelin 2010




Strzelinianka Strzelin 2008




Strzelinianka Strzelin 2007


Strzelinianka Strzelin 2006