PUCHAR POLSKI

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

PUCHAR POLSKI - RUNDA WSTĘPNA
15 SIERPNIA 2017 /WTOREK/ MARCINKOWICE GODZINA 16:00
SOKÓŁ II MARCINKOWICE 1-3 STRZELINIANKA STRZELIN

Bramki:Rogan, Korgul, Będkowski

Skład:Janiuk, Będkowski, Gocz, Pawlak, Robak, Rogan, Stanisławski, Lubecki, Cukier, Wróblewski, Korgul
Zmiany: Gądek za Cuker

 

Runda wstępna - 15 sierpnia
Sokół II Marcinkowice 1-3 Strzelinianka Strzelin 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Soroczyński 45 - Krzysztof Rogan 43, Bartosz Korgul 75, Krzysztof Będkowski 79
Polonia II Środa Śląska 4-1 Odra Malczyce 15 sierpnia, 16:00
Kamil Policht 6, 10, Patryk Bartkiewicz 37, Bartosz Kozak 58 - Tomasz Łastowiecki 81
Błękitni Pustków Wilczkowski 5-1 Polonia Jaszowice 15 sierpnia, 16:00
Szczepan Pasławski 10, Łukasz Legodziński 37, Krzysztof Leszczyński 58, 77, Maksymilian Jakubowski 88 - Radosław Jasiński 65
Borowianka Borowa 0-2 Widawa Kiełczów 15 sierpnia, 16:00
Dąb Dobroszyce 2-3 Lotnik Twardogóra 15 sierpnia, 16:00
Michał Zięba 10, 43 - Jarosław Pydymowski 1 (s), Miłosz Stępień 84, Zbigniew Rusiecki 90
Długołęka 2000 2-3 KS Łozina 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Bladycz 31, Bartosz Zaborek 54 - Patryk Raczkowski 4, Tomasz Dejneka 23, Mariusz Dejneka 37
GLKS Mietków 0-2 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 15 sierpnia, 16:00
KS Karszów 1-8 LKS Brożec 15 sierpnia, 16:00
Marcin Pająk 14 - Patryk Serwicki 16, 51, 65, 76, Mateusz Kendzierski 42, Gabriel Skoczyliński 48, Mateusz Grzywiński 59, Krystian Słowik 70
KS Poniatowice 2-4 KS Gręboszyce 15 sierpnia, 16:00
Olimpia Bukowinka 1-2 Barycz Sułów 15 sierpnia, 16:00
Patryk Kuśmierek 47 - Bartosz Hęciak 82, Michał Musioł 85
Orzeł Bukówek 3-2 MKS Kostomłoty 15 sierpnia, 16:00
Piast Lutynia - KP Brzeg Dolny 15 sierpnia, 16:00
goście nie dojechali
Pogoń Jastrzębce 0-4 Zjednoczeni Szczepanów 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Dudziński 25, Krzysztof Kułaga 27, Krystian Cedzyński 53, Krystian Kraszewski 61
Pogoń Syców 1-4 Zenit Międzybórz 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Kociński 85 - Łukasz Nowak 51, 64, 90, Zbigniew Sieraczek 67
Polonia Grabowno Wielkie 2-3 Barycz Milicz 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Pieczarka 50, 74 - Sebastian Walniczek 43, 52, Mateusz Babiarz 90
Polonia Jaksonów 1-6 FC Wrocław Academy Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Grzesiak 51 - Szymon Łasiński 23, 40, 44, 66, Michał Pawlak 25, Damian Katrycz 33
Puma Pietrzykowice 2-2 Sokół Smolec 15 sierpnia, 16:00
k. 3-4
Rafał Obała 15, Maciej Laskowski 40 - nieznany 65, 83
Sami Swoi Nadolice Wielkie 1-3 Skra Wojnowice 15 sierpnia, 16:00
Sokół Kaszowo 1-1 Plon Gądkowice 15 sierpnia, 16:00
k. 5-4
Jacek Biernat 66 - Adrian Rajkiewicz 8
Tur Wrocław 1-2 Błękitni Siedlce 15 sierpnia, 14:00
Artur Tylicki 90 - Adrian Romaniak 40, Andrzej Polewczak 64
Lider Borów - BKS Borów
odwołany
Wicher Domasław 2-2 Galakticos Solna 15 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Piotr Kapcia 73, Marek Kuriata 90 - Maciej Antoszczuk 16, 60
Tomtex Widawa Wrocław 3-0 Zorza Pęgów 15 sierpnia, 16:00
Marcin Stasiak 30, Grzegorz Kozioł 67, Piotr Miklas 75
KS Dziadowa Kłoda 4-1 LZS Solniki Małe 15 sierpnia, 16:00
WKS Wilczyce - Polonia Miłoszyce 15 sierpnia, 16:00
goście nie dojechali
Zalesie Wójcice 2-10 Burza Bystrzyca 15 sierpnia, 16:00
Paweł Grześków 18, Dawid Mularczyk 77 - Patryk Dobrzański 3, 40, 41, 47, 79, Łukasz Budzowski 31, Paweł Pióro 44, Łukasz Rolka 77, Adam Kubik 86, Piotr Bekalski 87
Zieloni Rakoszyce 1-2 LZS Osiek 15 sierpnia, 16:00
Zryw Chociwel 3-4 Gromnik Kuropatnik 15 sierpnia, 16:00
Tobiasz Kurowski 77, 80, 84 - Błażej Cuker 28, Piotr Pukalski-Pukała 64, Łukasz Muraszew 68, Grzegorz Nakonieczny 74
Kometa Kryniczno 1-3 Błysk Kuźniczysko 15 sierpnia, 16:00
Korona Pęcz 0-4 KS Oława 15 sierpnia, 16:00
Kacper Makowski 40, Karol Nikodem 45, Krzysztof Telatyński 53, 88
KP Ludów Śląski 2-2 Błękitni Gniechowice 15 sierpnia, 16:00
k. 4-3
Arkadiusz Półchłopek 19, Łukasz Kuriata 67 - Ryszard Piekarski 29, 90
KS Dobroszów 5-2 Dolpasz Skokowa 15 sierpnia, 16:00
Daniel Świerad 23, 51, 61, Dawid Kazimierowicz 27, Marek Kazimierowicz 42 - Krystian Barabach 7, Tomasz Figura 17
Odra Lubiąż 3-2 Zjednoczeni Łowęcice 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Marszowice - Rapid Domaniów
odwołany
Pogoń Miękinia 3-2 Parasol Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Polonia Bielany Wrocławskie 3-3 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 16:00
k. 3-5
Michał Ośka 51, Krzysztof Dudek 77, Bartosz Skrzypek 90 - Michał Banach 15, Piotr Sztabiński 36, Paweł Duma 57 (s)
Sparta Wrocław 4-1 Szaluna Zębice 15 sierpnia, 15:30
Bartłomiej Kapek 46, Amadeusz Siwik 68, 90, Krzysztof Kapek 72 - Martin Szydłowski 76
Victoria Orzeszków 1-3 Kometa Krzelów 15 sierpnia, 16:00
Dawid Adamczak 58 - Rafał Sawa 22, Adam Marcinkowski 37, Marek Bigus 89
Ambrozja Bogdaszowice 2-1 Nefryt Jordanów Śląski 15 sierpnia, 16:00
Paweł Rudnicki 8, 33 - Artur Sieradzki 61
Polonia Wrocław 0-6 KS Żórawina 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Drabicki 20, 61, 83, Kamil Kaczmarek 49, Przemysław Kiełcz 55, 85
w Żórawinie; Polonia gospodarzem
Huragan Minkowice Oławskie 0-5 Widawa Bierutów 15 sierpnia, 16:00
Sebastian Muller 22, Dawid Chirowski 23, Szczepan Wróblewski 43, Maciej Gajewski 66, Daniel Magiera 81
Augustyn Wrocław 1-4 Wratislavia Wrocław 15 sierpnia, 12:00
Ohchan Kwon 55 - Wojciech Gołębiewicz 45, Robert Ziaja 70, Marcin Sys 86, 90
Tarant Krzyżowice 2-6 Zachód Sobótka 15 sierpnia, 16:00
Jakub Owczarek 33, Maciej Broniszewski 90 - Tomasz Rajczakowski 13, Wojciech Malka 21, Krzysztof Czerwiński 28, Marcin Olejnik 35, 50, Łukasz Górzyński 70
Orla Korzeńsko 3-4 Orzeł Prusice 15 sierpnia, 16:00
Marcin Palej 15, 30, Marcin Antoniak 73 - Grzegorz Rajter 6, 20, Patryk Krajewski 52, 82