Strzelinianka-Orkan Szczedrzykowice 1:1(0:1)

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

bramka;Urban73

skład;Król,Szydziak,Rogan,Skorupski,Brusiło,Wróblewski,Sukiennik,Józefowicz,Kaczmarek(Stopa65),Urban,Sadliński(Burtan60)

Pierwsza połowa nie zachwyciła,sporo było walki i gdy wydawało się że nasz zespół zaczyna kontrolować sytuację na boisku w 14 minucie nie odpowiedzialne zachowanie Brusiło,który zagarnia piłkę ręką w naszym polu karnym doprowadza do jedenastki podyktowanej przez sędziego zawodów pana Szylara.W konsekwencji przegrywamy 0:1,choć Król wyczuł intencje Ostrowskiego.Najlepszą sytuację do wyrównania stworzyliśmy w 30 minucie po rzucie rożnym Wróblewskiego Rogan strzela na bramkę gości instynktownie Sinanis wybija piłkę przed siebie,a dobitka Urbana mija światło bramki.Po przerwie nasz zespół ruszył do zdecydowanych ataków,Urban w 53 minucie znajduje się sam na sam z Sinanisem lecz strzela wprost w bramkarza gości.Napór Strzelinianki nie słabnie okazje do zdobycia bramki marnują Wróblewski,Urban oraz Burtan po zespołowych akcjach prawą lub lewą stroną boiska.W 73 minucie Wróblewski dośrodkowuje do Urbana a ten z zimną krwią strzela nad wychodzacym z bramki Sinanisem.Mamy więc remis,goście próbują kontrować ale nasza linia defensywna gra bez zarzutu.W 80 minucie atomowy strzał Urbana z 30 metrów broni Sinanis.W doliczonym czasie gry po rzucie rożnym Wróblewskiego Szydziak stanął przed szansą zdobycia gola,lecz jego strzał głową mija prawy słupek bramki Orkana.Remisujemy więc z Rycerzami Wiosny 1:1,dla gości ten wynik na pewno jest dużym sukcesem,dla naszej drużyny na pewno nie.Nasi piłkarze w ocenie trenera Bolkowskiego rozegrali bardzo dobry mecz.Kibice Strzelinianki również pomimo remisu nagrodzili naszą drużynę gromkimi brawami.

w najbliższą sobotę 7 maja o godzinie 16-stej kolejny mecz ligowy,nasza drużyna wyjeżdza do Zawidowa gdzie zagramy z tamtejszym Piastem.

                                                                                                                    Krzysztof Garczarek