ZMIANY W SZTABIE SZKOLENIOWYM

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Kolejne zmiany w sztabie szkoleniowym w sezonie 2018/2019 !!!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od początku nowego sezonu funkcję trenera drużyny Juniorów Starszych będzie pełnił Pan Szymon Kuriata, natomiast trenerem drużyny Juniorów Młodszych zostanie Pan Krzysztof Rogan.

Trener Szymon Kuriata jest magistrem Akademii Wychowania Fizycznego, trenowaniem zespołów piłkarskich zajmuje się od 2012 roku, a obecnie uczestniczy w kursie UEFA B. Z klubem K.S. Strzelinianka związany jest od 2016 roku, gdzie prowadził zespół Juniorów Młodszych. Wcześniej prowadził również zespoły w klubach Rapid Domaniów, Świteź Wiązów oraz LKS Stary Śleszów. Szymon imponuje profesjonalnym podejściem w swojej pracy oraz bogatym warsztatem trenerskim, dlatego Zarząd Klubu K.S. Strzelinianka wierzy, że Trener Kuriata wprowadzi zespól na nowy poziom i przez kolejne lata doskonale przygotuje Juniorów Starszych do występów w zespole Seniorów. Powodzenia Szymon !!!

Trener Krzysztof Rogan ukończył kurs trenerski UEFA C, kurs Trenera przygotowania motorycznego oraz kurs Coerver Coaching Clinic. W najbliższym czasie przystąpi do kursu UEFA B oraz pojedzie z kadrą Polski Coervera U10-U13 na zgrupowanie do Mrągowa, gdzie jednocześnie będzie mógł ukończyć kurs Coerver Football Coach. Trener Rogan jest wychowankiem Klubu i nadal jest także czynnym zawodnikiem i kapitanem drużyny seniorów naszego Klubu. W przeszłość występował w drużynie Skalnika Gracze na poziomie IV i III ligi. Pan Rogan będzie nadal pełnił rolę Trenera w Akademii Piłkarskiej K.S. Strzelinianka. Zarząd Klubu nie ma wątpliwości, iż Trener Rogan doskonale poradzi sobie z nową funkcją i wniesie do drużyny Juniorów tyle pasji, doświadczenia i zaangażowania, jak dotychczas w drużynach Akademii Piłkarskiej. Powodzenia Krzysztof !!!