WYSOKA WYGRANA JUNIORÓW STRZELINIANKI

JUNIORZY - Kolejka 16 - 9 marzec 2012 /piątek/

STRZELINIANKA STRZELIN-LKS STARY ŚLESZÓW 5:0 (2:0)

Bramki: Chytry x2, Szulc, Sojka S, Leoszkiewicz . W pierwszym meczu rundy rewanżowej przyszło zmierzyć się drużynie juniorów z 12-stym zespołem LKS Stary Śleszów. W dzisiejszym meczu trener Błachaniec nie mógł skorzystać z Góry,Sułkowskiego i Andrycha, którzy pauzują za kartki oraz Korgula,który nabawił się kontuzji.Od pierwszych minut gra nie wyglądała za dobrze. Juniorzy grali bardzo nerwowo czego wynikiem były bezsensowne straty. Około 30 minuty doskonałym podaniem zostaje obsłużony Szulc,który wyłożył piłkę Sojce a ten skierował ją do bramki i wygrywamy 1-0 . Następna bramka pada po rzucie rożnym. Doskonałe dośrodkowanie Siuty zamieszanie w polu karnym i Chytry podwyższa wynik na 2-0. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie . W drugiej odsłonie zespół zagrał lepiej w obronie i konsekwentnie w ataku czego skutkiem była najpierw bramka Szulca następnie Leoszkiewicza , a wynik w 88 minucie ustalił Chytry. Drużyna ze Śleszowa mimo wysokiej porażki zaprezentowała się pozytywnie . Teraz drużynę juniorów czeka wyjazd do Środy Śląskiej na kolejny mecz z miejscową Polonią.