SPARING STRZELINIANKA-KARKONOSZE 1:2

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wynik sparingu rozegranego przez naszą drużynę w Dzierżoniowie .

STRZELINIANKA STRZELIN - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1:2

bramka;Józefowicz(karny55)      Karkonosze;29,31

skład;Bołdyn,Stopa(Więckowski46),Skorupski,Rogan(Milewski68),Lofek(Bandura46),Wróblewski(Szulc60),Sukiennik

         (Chytry46),Grabowski(Sukiennik68),Józefowicz,Andrusiak(Gierczak43),Półchłopek

 

Od początku spotkania zarysowała się lekka przewaga naszego zespołu,Karkonosze były  nastawione na grę z kontry. W 8 minucie strzału z dystansu próbuje Sukiennik lecz nie trafia w światło bramki. W 13 minucie akcja Wróblewski Półchłopek i również nie udana próba strzału z dystansu Półchłopka. Pierwszy celny strzał na bramkę Karkonoszy zanotowaliśmy w 17 minucie za sprawą Półchłopka lecz nie sprawił on problemów bramkarzowi Jeleniej Góry. W 29 minucie szybka kontra Karkonoszy lewą stroną boiska ,zagranie do środka pola gdzie piłkę przejął zawodnik z Jeleniej Góry wszedł między naszych defensorów i nie miał problemów z pokonaniem Bołdyna. Dwie minuty później tracimy drugą bramkę po błędzie Sukiennika Bołdyn w sytuacji sam na sam jest bez szans.Pomimo utraty dwóch bramek nasz zespół próbuje odrobić straty lecz strzały Józefowicza,Skorupskiego nie znajdują drogi do bramki. Po przerwie z boiska wiało nudą, zawodnicy obu zespołów bardziej skupili się na krytykowaniu decyzji sędziego niż samej grze. Chociaż w 55 minucie po faulu w polu karnym na Chytrym,Józefowicz strzałem z 11 metrów pokonał golkipera Karkonoszy. Odnotować można jeszcze strzał z rzutu wolnego Gierczaka w 60 minucie ,który sprawił trochę problemów bramkarzowi Karkonoszy.Tak więc po słabym meczu Karkonosze pokonały nasz zespół 2:1. Za tydzień 10 marca w sobotę godziny jeszcze nie ustalono oraz jak aura będzie sprzyjająca nasza drużyna zagra na głównej płycie w Strzelinie z trzecioligowym Motobi Kąty Wrocławskie.

                                                                                 Krzysztof Garczarek