STRZELINIANKA-INTAKUS-ŚLĘZA 2:2

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (2).jpg] width:=[450]}
{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (1).jpg] width:=[150]} {jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (3).jpg] width:=[150]} {jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (4).jpg] width:=[150]}
{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (5).jpg] width:=[150]}{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (6).jpg] width:=[150]}{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (7).jpg] width:=[150]}
{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (8).jpg] width:=[150]}{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (9).jpg] width:=[150]}{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/strzelin-sleza-wroclaw/sleza-wroclaw (10).jpg] width:=[150]}

      


bramki;Józefowicz52-karny,Brusiło76 skład:Król,Łuczak,Skorupski(Kaczmarek74),Rogan,Lofek(Wróblewski46), Szydziak,Józefowicz,Sukiennik,Brusiło,Sadliński,Urban(Bandura46) Mecz z sąsiadującą w tabeli Ślęzą Wrocław wzbudził sporo emocji. Do przerwy to goście zdobyli dwie bramki,nie bez winy naszych zawodników. Przy pierwszej bramce zbyt krótko wybitą piłkę przejął napastnik gości minął dwóch obrońców i strzałem w długi róg pokonał Króla.W 44 minucie Szydziak na wysokości naszego pola karnego traci piłkę ,natychmiastowe wrzucenie piłki w pole karne gdzie zawodnik Ślęzy położył Króla i strzałem pod poprzeczkę zdobył drugiego gola.Po przerwie na placu gry pojawili się Wróblewski oraz Bandura.W 52 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników Ślęzy,a dwie minuty póżniej Józefowicz strzela kontaktową bramkę z rzutu karnego po faulu bramkarza gości na Szydziaku. W 58 minucie Szydziak przedarł się prawą stroną i próbował lobem pokonać bramkarza przyjezdnych. 76 minuta Łuczak dośrodkowuje w pole karne piłkę przejmuje Brusiło i strzela wyrównującą bramkę. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udaję się zdobyć zwycięskiej bramki. Podsumowując na rozpoczęcie rundy rewanżowej po dwóch różnych połowach udało się jak to określił trener gości Ignasiak na stronie IKS Ślęza "UCIUŁAĆ" Strzeliniance jeden punkt. Za tydzień 26 marca o godzinie 15-stej naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie w Kobierzycach z drużyną GKS.Serdecznie zapraszam do Kobierzyc. Krzysztof Garczarek