GKS Kobierzyce-Strzelinianka Strzelin 1:0(1:0)

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

skład;Król,Bandura(Kaczmarek55),Skorupski,Rogan,Lofek,Łuczak,Józefowicz,Sukiennik,Brusiło,Sadliński(Burtan70),Urban

Juz pierwsza akcja meczu  w wykonaniu Brusiło mogła zakończyc się powodzeniem niestety Rafał zamiast strzelać na bramkę próbował dogrywać piłkę do Sadlińskiego.W 13 minucie Łuczak dośrodkowuje z prawej strony,jednak strzał głową Sadlińskiego mija bramkę gospodarzy. Bramkarza z Kobierzyc próbuje pokonać Józefowicz w 14 minucie po akcji Lofka.W 18 minucie słupek ratuje nasz zespół przed utratą bramki. Trzy minuty pózniej nie mamy już tyle szczęścia i gospodarze wychodzą na prowadzenie. W 36 minucie Król broni atomowe uderzenia z około 30 metrów.W ostatniej akcji pierwszej połowy Skorupski po rzucie rożnym Brusiło próbuje pokonać bramkarza GKS. Po zmianie stron ton grze na boisku nadawała Strzelinianka, zdobyć bramkę próbują Sadliński,Kaczmarek. Ten drugi jest w 70 minucie faulowany w polu karnym gospodarzy,ale gwizdek sędziego milczy. W 84 minucie Urban trafia w słupek. Pomimo starań o korzystny wynik nie udaje się naszym zawodnikom go zmienić. Przegrywamy,choć nie byliśmy tego dnia zespołem gorszym od gospodarzy. Cóz taka jest piłka nożna.

Zanim rozegramy kolejne ligowe spotkanie z Konfeksem Legnica czeka naszą drużynę mecz 1/4 PP szczebla wojewódzkiego z Foto Higieną Gać. Zostanie on rozegrany w środę 30 marca o godzinie 17-stej w Gać.

Natomiast mecz z Kofeksem Legnica zostanie rozegrany w niedzielę 3 maja o godzinie 11-stej na stadionie OSiRU w Strzelinie.

                                                                                    Krzysztof Garczarek