STRZELINIANKA STRZELIN - KONFEKS LEGNICA 4:1

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/STRZELINIANKA STRZELIN - KONFEKS LEGNICA/legnica (3).jpg] width:=[450]}
{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/STRZELINIANKA STRZELIN - KONFEKS LEGNICA/legnica (1).jpg] width:=[230]}{jgxtimg title:=[Nazwa obrazka] src:=[images/stories/zdjeciastrona/2011/STRZELINIANKA STRZELIN - KONFEKS LEGNICA/legnica (2).jpg] width:=[230]}

bramki:Urban20s,18karny,Skorupski14,65

skład:Bołdyn,Bandura Rogan, Skorupski,Lofek(Błachaniec80),Szydziak(Kaczmarek68),Sukiennik,Józefowicz,Brusiło,Wróblewski(Sadliński76),Urban(Burtan65)

Po remisie za Ślęzą Wrocław i porażce z GKS Kobierzyce nasz zespół odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo nad Konfeksem Legnica.Pierwszą bramkę zdobył już w 20 sekundzie Urban po precyzyjnym dośrodkowaniu Brusiło. Goście wyrównali w 9 minucie po zespołowej akcji Bołdyna pokonał Stryński. Minutę pózniej Józefowicz egzekwował rzut karny po faulu na Wróblewskim, ale trafił w słupek bramki przyjezdnych. W 14 minucie rzut rożny z prawej strony wykonuje Brusiło do piłki najwyżej wyskoczył Skorupski i po raz drugi pokonał Wójcika. Na 3:1 z rzutu karnego podwyzszył Urban w 18 minucie,w tej sytuacji w polu karnym ponownie faulowany był Wróblewski. Goście największe zagrozenie dla naszej bramki sprawiali po stałych fragmentach gry,jednak nie udało im się pokonać Bołdyna. W drugiej części gry Strzelinianka kontrolowała sytuację i groznie kontrowała, lecz sporo było niedokładności i brakowało ostatniego podania otwierającego drogę na zdobycie kolejnej bramki . W 65 minucie kopia sytuacji z 14 minuty, rzut rożny wykonuje Brusiło i ponownie najwyżej  do piłki wyskoczył Skorupski i zdobył swojego drugiego gola a czwartego dla Strzelinianki. Tak więc po dobrym widowisku Strzelinianka zasłużenie pokonuje Konfeks za co po meczu zostaje nagrodzona brawami od swoich kibiców. Gratulujemy.

Za tydzień 9 kwietnia 2011 roku w sobotę o godzinie 15-stej naszą druzynę czeka wyjazdowe spotkanie z Pumą Pietrzykowice.Serdecznie zapraszam.